Romantyczny wyjazd na weekend? Postaw na apartament z jacuzzi  

jacuzzi

Razem z dziewczyną, żoną, chłopakiem czy mężem planujesz romantyczny wyjazd na weekend lub po prostu jedną noc? Postawcie na prawdziwy relaks i romantyzm. Apartament z prywatnym jacuzzi to coraz chętniej wybierana atrakcja, którą wręcz kochają kobiety. Dlaczego to taka kusząca opcja?  

Dlaczego jacuzzi tak przyciąga kobiety?

Nie raz słyszymy hasło, że kobiety są „naczyniami słabszymi” od mężczyzn. Oczywiście nie można powiedzieć, że kobiety nie są silne fizycznie czy psychicznie, wręcz przeciwnie. Jednak prawdą jest, iż nie powinny pracować równie ciężko jak mężczyźni. Niestety w Polsce wygląda to różnie. Nierzadko to właśnie kobieta pracuje ciężej. Dlatego kobiety potrzebują więcej relaksu, powinny mieć czas dla siebie, czas na regenerację. Jacuzzi pozwala im się odprężyć, zapomnieć o problemach. Poza tym kąpiel w jacuzzi pobudza zmysły.

Romantyzm do kwadratu

Każda okazja jest dobra, by cieszyć się sobą, swoją miłością. Warto jednak zadbać przy tym o miły nastrój i klimat. Wanna z hydromasażem, do tego lampka wina, może truskawki i tym podobne… To właśnie klimat idealny, który pobudza nie tylko kobiety. Do tego może piękny widok, na miasto, morze, góry czy inne ulubione miejsce. Nie zaszkodzi także zapalić świeczki. Oprócz takich zalet, kąpiel w wannie spa działa pozytywnie na nasze zdrowie.

wanna z hydromasażem

Zdrowotne korzyści

Nawet dziesięciominutowa kąpiel w wannie spa wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Oprócz tego hydromasaż jest bardzo zdrowy dla naszego organizmu. Masz problemy z cellulitem? Dokuczają ci obrzęki nóg? W takim razie koniecznie regularnie korzystaj z jacuzzi. Wanna spa wpływa korzystnie nawet na odchudzanie. Podczas hydromasażu pobudzają się procesy w naszym organizmie, oczyszczamy się z toksyn. Ortopedzi zalecają kąpiele w wannach dla osób po kontuzjach.

To nie wszystkie zalety kąpieli w wannie z hydromasażem. Jeśli planujesz romantyczny wyjazd, zaskocz drugą połówkę apartamentem ze strefą spa. Spędzicie w ten sposób czas przyjemnie, ale też zdrowo.