Iluzjonista na imprezę, fotobudka, pokaz tańca – Co na wesele?

Iluzjonista na imprezę

Organizujesz huczne, duże wesele i zastanawiasz się jakie atrakcje wybrać? Warto czymś zaskoczyć swoich gości. W tym artykule powiemy o kilku możliwościach. Ile kosztuje iluzjonista na imprezę i czy warto go wynająć? Czy fotobudka jest nadal na czasie? A pokaz tańca?  

Iluzjonista na imprezę – Jaka cena? Czy warto?

Zachodnia moda zawsze ma wpływ na nasz kraj. Od jakiegoś czasu takim trendem z zachodu jest wynajmowanie iluzjonisty na imprezę. Coraz więcej par młodych decyduje się na magika na weselę. Taka atrakcja na pewno zapada w pamięć gościom. Jednak warto wcześniej się zorientować, czy każdy, a przynajmniej większość lubi tego typu atrakcje. Nie każdy traktuje magię i związane z nią sztuczki jako niewinną zabawę. Ile kosztuje taka „przyjemność”? To zależy od rodzaju imprezy. Skupiając się na weselu koszt może się wahać w przedziale od 1800 do 3000 złotych za występ lub ich krótkie serie. Co jeszcze prócz iluzjonisty jest warte uwagi?

fotobudka Poznań

Fotobudka Poznań

To atrakcja, która nie wychodzi z mody już od kilku dobrych lat. O tyle z nią łatwiej, że zdjęcia lubi robić zdecydowana większość ludzi. Każdy ma frajdę z wesołych pamiątek, jakimi są wywołane fotki. Do fotobudki zwykle dodawane są akcesoria takie jak:

  • Zabawne maski,
  • Sztuczne wąsy,
  • Kapelusze,
  • Przebrania,
  • Peruki,
  • Okulary i tym podobne.

Plusem robienia sobie zdjęć w fotobudce jest fakt, że wywołać je można od razu. Wokół zawsze jest jakaś ramka z napisem na przykład „Ania&Wojtek 16.07.2022”. W kwestii fotobudki nie trzeba także orientować się, czy nikt z gości nie będzie nią zgorszony, bo to po prostu przyjemna atrakcja do robienia zdjęć.

Pokaz tańca, fajerwerki i tym podobne

Co powiedzieć o pokazie tańca? Przyjęcie weselne może uświetnić pokaz tańca towarzyskiego – na przykład pokazy latynoamerykańskie, standardowe itd, a także pokazy breakdance, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, flamenco i innych. Taki pokaz kosztuje średnio 1200 zł. Popularne są także fajerwerki. Ważne jest, aby do takiego pokazu zatrudnić profesjonalną firmę, która zapewni nie tylko niezapomniane doznania estetyczne, lecz także bezpieczeństwo wszystkich oglądających. Koszt to od 180 złotych za minutę.